O firmě

Vážení obchodní přátelé!

Dovolte nám, abychom Vás informovali, že došlo k dohodě o odkoupení obchodních aktivit mezi panem Janem Petrjánošem- "Drogerie Jasmín" a společností Barvy a laky Hostivař, a.s..

Na základě této dohody společnost Barvy a laky Hostivař, a.s. v následujících dnech převezme od pana Jana Petrjánoše veškeré velkoobchodní aktivity a některé maloobchodní prodejny.

Pevně věříme, že výše uvedené přispěje ke zlepšení obchodní i ekonomické situace ve vztahu k dodavatelským i odběratelským firmám.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další obchodní spolupráci.
Barvy a laky Hostivař, a.s.

Drogerie Jasmín působí na našem trhu od roku 1993. Nabízí kompletní sortiment drogerie a také široký sortiment barvy-laky.

Díky optimálně vyváženému složení sortimentu je schopna uspokojit i náročné požadavky zákazníků. Firma pravidelně zásobuje celou Moravu a východní Čechy a další oblasti dle individuální dohody. Zboží si mohou zákazníci objednávat osobně na vzorkovně VO skladu nebo s obchodním zástupcem, dále pak telefonicky, faxem, mailem anebo s využitím objednávkového formuláře excel, který je umístěn ve VO ceníku ke stažení nebo prostřednictvím elektronického velkoobchodního e-shopu (individuální přístupové jméno a heslo) v pohodlí u svého počítače.

Každý měsíc firma připravuje letákovou akci, ve které nabízí asi 70 výrobků za výhodné ceny. Letáková akce je podpořena také rozhlasovou a televizní reklamou a pravidelně se jí účastní asi 100 obchodů.

Drogerie Jasmín také provozuje v Brně síť vlastních maloobchodních prodejen.

eshop